XIAOMI Poco X3 NFC

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

6GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

Конфигурации

14.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 13 Pro
APPLE iPhone 13 Pro
Samsung Galaxy M12
SAMSUNG Galaxy M12
Apple iPhone 12 Pro Max
APPLE iPhone 12 Pro Max
Samsung Galaxy A51
SAMSUNG Galaxy A51