XIAOMI Poco X3 NFC

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

6GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

Конфигурации

12.890 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Watch4 Classic
SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic
Samsung Galaxy A22 5G
SAMSUNG Galaxy A22 5G
Apple iPad Pro 12.9 (2021)
APPLE iPad Pro 12.9 (2021)
Samsung Galaxy A32
SAMSUNG Galaxy A32