SAMSUNG Galaxy F62

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6

Exynos 9825

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

18.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M51
SAMSUNG Galaxy M51
Xiaomi Black Shark 3
XIAOMI Black Shark 3
Samsung Galaxy A11
SAMSUNG Galaxy A11
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)