XIAOMI Poco X3 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

8GB

Snapdragon 860

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

19.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M02s
SAMSUNG Galaxy M02s
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos
Apple iPhone 7
APPLE iPhone 7