SAMSUNG Galaxy A52

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Snapdragon 720G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

19.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad Pro 12.9 (2021)
APPLE iPad Pro 12.9 (2021)
Samsung Galaxy M12 (India)
SAMSUNG Galaxy M12 (India)
Samsung Galaxy M31
SAMSUNG Galaxy M31
Huawei Watch GT 2
HUAWEI Watch GT 2