SAMSUNG Galaxy M12 (India)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

720x1600

RAM И CHIPSET

4GB

Exynos 850

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

8.890 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A32
SAMSUNG Galaxy A32
Samsung Galaxy A02s
SAMSUNG Galaxy A02s
Xiaomi Redmi 9
XIAOMI Redmi 9
Apple iPhone SE (2020)
APPLE iPhone SE (2020)