SAMSUNG Galaxy A32

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Helio G80

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

14.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Poco X3 Pro
XIAOMI Poco X3 Pro
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)
Samsung Galaxy A12
SAMSUNG Galaxy A12
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos