ONEPLUS 9 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1440x3216

RAM И CHIPSET

12GB

Snapdragon 888 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

8K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

52.290 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi 11 Lite
XIAOMI Mi 11 Lite
Xiaomi Mi 10T 5G
XIAOMI Mi 10T 5G
Huawei P40 lite
HUAWEI P40 lite
Samsung Galaxy S20+
SAMSUNG Galaxy S20+