XIAOMI Black Shark 4

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

12GB

Snapdragon 870 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

31.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 12
APPLE iPhone 12
Xiaomi Mi 10 5G
XIAOMI Mi 10 5G
Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2