APPLE iPad Pro 12.9 (2021)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

12.9"

2048x2732

RAM И CHIPSET

8GB

Apple M1

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

70.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad Pro 11 (2021)
APPLE iPad Pro 11 (2021)
Samsung Galaxy A52
SAMSUNG Galaxy A52
Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini
Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20