APPLE iPad Pro 11 (2021)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

11.0"

1668x2388

RAM И CHIPSET

-

Apple M1

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

51.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A22
SAMSUNG Galaxy A22
Xiaomi Mi Watch Lite
XIAOMI Mi Watch Lite
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
XIAOMI Redmi Note 10 Pro
Samsung Galaxy M02
SAMSUNG Galaxy M02