XIAOMI Redmi Note 8 2021

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2340

RAM И CHIPSET

4GB

Helio G85

КАМЕРА И ВИДЕО

-

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

9.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad Pro 11 (2021)
APPLE iPad Pro 11 (2021)
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G
SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G
Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20
Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3