XIAOMI Mi Watch Lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.4"

320x320

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

230mAh

Li-Ion

3.090 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

OnePlus 9 Pro
ONEPLUS 9 Pro
Xiaomi Redmi Note 10
XIAOMI Redmi Note 10
Samsung Galaxy A21s
SAMSUNG Galaxy A21s
Samsung Galaxy A10s
SAMSUNG Galaxy A10s