XIAOMI Poco M3 Pro 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1080x2400

RAM И CHIPSET

6GB

Dimensity 700 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

13.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi 9C
XIAOMI Redmi 9C
Samsung Galaxy A42 5G
SAMSUNG Galaxy A42 5G
Samsung Galaxy M51
SAMSUNG Galaxy M51
Samsung Galaxy A71
SAMSUNG Galaxy A71