XIAOMI Mi 10 Lite 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.57"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 765G 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

16.590 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi 9i
XIAOMI Redmi 9i
Samsung Galaxy A22 5G
SAMSUNG Galaxy A22 5G
Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G
SAMSUNG Galaxy Note20 Ultra 5G
Samsung Galaxy Watch Active2
SAMSUNG Galaxy Watch Active2