SAMSUNG Galaxy Z Flip3 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1080x2640

RAM И CHIPSET

8GB

Snapdragon 888 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

49.190 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Mi 10T Lite 5G
XIAOMI Mi 10T Lite 5G
Xiaomi Poco X3 NFC
XIAOMI Poco X3 NFC
Apple Watch Series 6
APPLE Watch Series 6
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos