XIAOMI Poco M3 Pro 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

-

-

RAM И CHIPSET

4GB

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

-

11.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Watch 3 Pro
HUAWEI Watch 3 Pro
Apple iPad Pro 11 (2021)
APPLE iPad Pro 11 (2021)
Xiaomi Redmi Note 10
XIAOMI Redmi Note 10
Samsung Galaxy M62
SAMSUNG Galaxy M62