APPLE iPhone 13 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.1"

1170x2532

RAM И CHIPSET

-

Apple A15 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

72.590 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy M62
SAMSUNG Galaxy M62
Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
SAMSUNG Galaxy Tab A7 10.4 (2020)
Xiaomi Poco X3 NFC
XIAOMI Poco X3 NFC
Apple iPhone SE (2020)
APPLE iPhone SE (2020)