APPLE iPhone 13 Pro Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.7"

1284x2778

RAM И CHIPSET

-

Apple A15 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

Конфигурации

83.150 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Watch4 Classic
SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic
Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max
XIAOMI Redmi Note 10 Pro Max
Xiaomi Redmi Note 10
XIAOMI Redmi Note 10
Samsung Galaxy A02s
SAMSUNG Galaxy A02s