APPLE iPad 10.2 (2021)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

10.2"

1620x2160

RAM И CHIPSET

-

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

25.490 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPad Pro 11 (2021)
APPLE iPad Pro 11 (2021)
Samsung Galaxy A52
SAMSUNG Galaxy A52
Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G
SAMSUNG Galaxy Note20 Ultra 5G
Huawei Watch GT 2
HUAWEI Watch GT 2