NOKIA 6310 (2021)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

2.8"

240x320

RAM И CHIPSET

-

Unisoc 6531F

КАМЕРА И ВИДЕО

VG

Unspecified Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

-

Li-Ion

5.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A22 5G
SAMSUNG Galaxy A22 5G
Xiaomi Redmi Note 10
XIAOMI Redmi Note 10
Samsung Galaxy A12
SAMSUNG Galaxy A12
Apple iPhone 12 Pro
APPLE iPhone 12 Pro