XIAOMI Xiaomi Poco M4 Pro 5G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.6''

1080 x 2400 pixels

RAM И CHIPSET

6GB

MediaTek Dimensity 810 5G

КАМЕРА И ВИДЕО

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

Li-Po 5000 mAh

-

17.190 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A03 Core
SAMSUNG Galaxy A03 Core
Samsung Galaxy S21 5G
SAMSUNG Galaxy S21 5G
Apple iPhone 12 Pro Max
APPLE iPhone 12 Pro Max
Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20