NOKIA 3310 (2017)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

2.4"

240x320

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

2M

240p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1200mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

3.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Note20
SAMSUNG Galaxy Note20
Samsung Galaxy A11
SAMSUNG Galaxy A11
Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos