APPLE iPhone XS

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.8"

1125x2436

RAM И CHIPSET

4GB RAM

Apple A12 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2658mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

46.150 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini
Huawei Watch 2
HUAWEI Watch 2
Asus ROG Phone 3 ZS661KS
ASUS ROG Phone 3 ZS661KS
Huawei P40 lite E
HUAWEI P40 lite E