HUAWEI Y7 Pro (2019)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.26"

720x1520

RAM И CHIPSET

3GB RAM

Snapdragon 450

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

10.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A11
SAMSUNG Galaxy A11
Samsung Galaxy A51
SAMSUNG Galaxy A51
Huawei P30
HUAWEI P30
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro