APPLE iPhone 7 Plus

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.5"

1080x1920

RAM И CHIPSET

3GB RAM

Apple A10 Fusion

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2900mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

30.690 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Note20 Ultra
SAMSUNG Galaxy Note20 Ultra
Samsung Galaxy M01
SAMSUNG Galaxy M01
Huawei P40 Pro
HUAWEI P40 Pro
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2