HUAWEI P30 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.47"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

HiSilicon Kirin 980

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4200mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

33.800 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9
XIAOMI Redmi Note 9
Apple iPhone SE (2020)
APPLE iPhone SE (2020)
Apple iPhone XS Max
APPLE iPhone XS Max
Apple iPhone XS
APPLE iPhone XS