APPLE iPhone 8

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

4.7"

750x1334

RAM И CHIPSET

2GB RAM

Apple A11 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1821mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

27.700 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Watch3
SAMSUNG Galaxy Watch3
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro
Apple iPhone SE (2020)
APPLE iPhone SE (2020)
Apple iPhone XR
APPLE iPhone XR