APPLE Airpods 2 Wireles

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

/

/

RAM И CHIPSET

/

/

КАМЕРА И ВИДЕО

/

/

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

/

/

11.400 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei P40 lite
HUAWEI P40 lite
Huawei Watch GT 2
HUAWEI Watch GT 2
OnePlus 8 Pro
ONEPLUS 8 Pro
Samsung Galaxy A21s
SAMSUNG Galaxy A21s