SAMSUNG Galaxy Note10

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2280

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9825

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

38.150 ден.

* Редовна цена:

40.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone SE (2020)
APPLE iPhone SE (2020)
Honor 10 Lite
HONOR 10 Lite
Apple iPhone XR
APPLE iPhone XR
Apple iPhone 8
APPLE iPhone 8