SAMSUNG Galaxy A10s

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.2"

720x1520

RAM И CHIPSET

2GB

MT6762 Helio P22

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

7.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A32 5G
SAMSUNG Galaxy A32 5G
Xiaomi Mi 10 5G
XIAOMI Mi 10 5G
Samsung Galaxy A01 Core
SAMSUNG Galaxy A01 Core
Huawei Watch GT 2
HUAWEI Watch GT 2