APPLE iPhone 11 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.8"

1125x2436

RAM И CHIPSET

4GB

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3190mAh

Li-Ion

%

50.400 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max
XIAOMI Redmi Note 9 Pro Max
Apple Watch Series 6
APPLE Watch Series 6
Xiaomi Redmi Note 9
XIAOMI Redmi Note 9
Huawei P Smart (2019)
HUAWEI P Smart (2019)