APPLE iPhone 11 Pro Max

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1242x2688

RAM И CHIPSET

4GB

Apple A13 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3969mAh

Li-Ion

%

55.300 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A01
SAMSUNG Galaxy A01
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)
Nokia 8110 4G
NOKIA 8110 4G
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus