REALME 5 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.3"

1080x2340

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 712

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4035mAh

Li-Ion

Конфигурации

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

12.300 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A41
SAMSUNG Galaxy A41
Samsung Galaxy S20
SAMSUNG Galaxy S20
Samsung Galaxy Note10
SAMSUNG Galaxy Note10
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos