SAMSUNG Galaxy A51

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.5"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9611

КАМЕРА И ВИДЕО

-

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

14.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi 9
XIAOMI Redmi 9
Apple iPhone 12 mini
APPLE iPhone 12 mini
Apple iPhone 12 Pro
APPLE iPhone 12 Pro
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
XIAOMI Redmi Note 9 Pro