SAMSUNG Galaxy A41

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.1"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

MT6768 Helio P65

КАМЕРА И ВИДЕО

48MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

16.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)
Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Samsung Galaxy A10s
SAMSUNG Galaxy A10s
Samsung Galaxy C7 Pro
SAMSUNG Galaxy C7 Pro