XIAOMI Redmi Note 9 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.67"

1080x2400

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 720G

КАМЕРА И ВИДЕО

-

4K Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

5020mAh

Li-Ion

Конфигурации

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

16.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Z Flip
SAMSUNG Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Fold
SAMSUNG Galaxy Fold
Samsung Galaxy M01
SAMSUNG Galaxy M01
Huawei Watch GT 2e
HUAWEI Watch GT 2e