SAMSUNG Galaxy A11

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.4"

720x1560

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

4000mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

10.400 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Apple iPhone 11
APPLE iPhone 11
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2
Samsung Galaxy A50
SAMSUNG Galaxy A50
Samsung Galaxy A6+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A6+ (2018)