HONOR 20 lite

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.21"

1080x2340

RAM И CHIPSET

4GB

Kirin 710

КАМЕРА И ВИДЕО

24MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3400mAh

Li-Ion

Бесплатна достава

12.000 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi Note 9S
XIAOMI Redmi Note 9S
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2
Apple iPhone 7 Plus
APPLE iPhone 7 Plus
Samsung Galaxy C9 Pro
SAMSUNG Galaxy C9 Pro