SAMSUNG Galaxy C7 Pro

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.7"

1080x1920

RAM И CHIPSET

4GB RAM

Snapdragon 626

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3300mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE

16.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei nova 4e
HUAWEI nova 4e
Apple iPhone 11 Pro
APPLE iPhone 11 Pro
Huawei P30
HUAWEI P30
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2