SAMSUNG Galaxy A8+ (2018)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.0"

1080x2220

RAM И CHIPSET

-

Exynos 7885 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

16MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

13.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Wiko View2 Plus
WIKO View2 Plus
Apple Airpods 2
APPLE Airpods 2
Huawei P30 Pro
HUAWEI P30 Pro
Samsung Galaxy A7 (2017)
SAMSUNG Galaxy A7 (2017)