SAMSUNG Galaxy Folder

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

3.8"

480x800

RAM И CHIPSET

1.5GB RAM

-

КАМЕРА И ВИДЕО

8MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1800mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

7.990 ден.

* Редовна цена:

9.790 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei nova 5T
HUAWEI nova 5T
Samsung Galaxy Watch Active2
SAMSUNG Galaxy Watch Active2
Apple Watch Series 5
APPLE Watch Series 5
Samsung Galaxy J4
SAMSUNG Galaxy J4