SAMSUNG Galaxy Watch

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.3"

360x360

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9110

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

472mAh

Li-Ion

Конфигурации

SIZE
Бесплатна Достава

13.500 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei P smart Pro 2019
HUAWEI P smart Pro 2019
Samsung Galaxy M30s
SAMSUNG Galaxy M30s
Wiko View2 Plus
WIKO View2 Plus
Huawei Y9 (2018)
HUAWEI Y9 (2018)