SAMSUNG Galaxy J6+

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.0"

720x1480

RAM И CHIPSET

-

Snapdragon 425

КАМЕРА И ВИДЕО

13MP

1080p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3300mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

9.490 ден.

* Редовна цена:

10.299 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Xiaomi Redmi 7
XIAOMI Redmi 7
Apple iPhone XS
APPLE iPhone XS
Samsung Galaxy A8+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A8+ (2018)
Apple iPhone 8
APPLE iPhone 8