NOKIA 8110 4G

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

2.4"

240x320

RAM И CHIPSET

512MB RAM

Snapdragon 205

КАМЕРА И ВИДЕО

2M

Yes Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1500mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
Бесплатна Достава

3.990 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy Z Flip
SAMSUNG Galaxy Z Flip
Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)