NOKIA 3310 (2017)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

2.4"

240x320

RAM И CHIPSET

-

-

КАМЕРА И ВИДЕО

2M

240p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

1200mAh

Li-Ion

Конфигурации

3.390 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Y6s (2019)
HUAWEI Y6s (2019)
Samsung Galaxy A40
SAMSUNG Galaxy A40
Nokia 105 (2017) Duos
NOKIA 105 (2017) Duos
Samsung Galaxy A3 (2017)
SAMSUNG Galaxy A3 (2017)