NOKIA 105 (2017) Duos

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

1.8"

120x160

RAM И CHIPSET

4MB RAM

-

КАМЕРА И ВИДЕО

-

-

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

800mAh

Li-Ion

Конфигурации

Бесплатна Достава

1.490 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei nova 4e
HUAWEI nova 4e
Apple iPhone 11 Pro
APPLE iPhone 11 Pro
Samsung Galaxy M20
SAMSUNG Galaxy M20
Nokia 3310 (2017)
NOKIA 3310 (2017)