APPLE iPhone XR

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.1"

828x1792

RAM И CHIPSET

3GB RAM

Apple A12 Bionic

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

2942mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

31.990 ден.

* Редовна цена:

35.700 ден.

12месеци гаранција

Повеќе како ова

Samsung Galaxy A01
SAMSUNG Galaxy A01
Xiaomi Redmi Note 7 Pro
XIAOMI Redmi Note 7 Pro
Samsung Galaxy A2 Core
SAMSUNG Galaxy A2 Core
Samsung Galaxy A6+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A6+ (2018)