SAMSUNG Galaxy A7 (2018)

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

6.0"

1080x2220

RAM И CHIPSET

-

Exynos 7885 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

24MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3300mAh

Li-Ion

Конфигурации

STORAGE
%

15,990 ден.

* Редовна цена:

17,200 ден.

24 месеци гаранција

Повеќе како ова

OnePlus 6T
ONEPLUS 6T
Samsung Galaxy J8
SAMSUNG Galaxy J8
Samsung Galaxy A6+ (2018)
SAMSUNG Galaxy A6+ (2018)
Apple iPhone 7
APPLE iPhone 7