SAMSUNG Galaxy S10e

Спецификации

ЕКРАН И РЕЗОЛУЦИЈА

5.8"

1080x2280

RAM И CHIPSET

-

Exynos 9820 Octa

КАМЕРА И ВИДЕО

12MP

2160p Video Recording

БАТЕРИЈА И ТЕХНОЛОГИЈА

3100mAh

Li-Ion

Бесплатна Достава

27.600 ден.

* Редовна цена:

38.690 ден.

24месеци гаранција

Повеќе како ова

Huawei Y9 (2019)
HUAWEI Y9 (2019)
Samsung Galaxy Watch Active2
SAMSUNG Galaxy Watch Active2
Samsung Galaxy A70
SAMSUNG Galaxy A70
Huawei Y7 Pro (2019)
HUAWEI Y7 Pro (2019)